Lucy13

Poradite mi nejaky dobry fotak?

Kdyby bylo mozno, aby umel i pak zaberu natocit.

Nejlepší odpověď
dubraro

Málo informací. Nejprve uvažuj, k čemu chceš foťák používat a pak vybírej určitý typ.

Další odpovědi
Lamalam

Jaký máš rozpočet?

mzm

Zkusil bych nějaký novější telefon. Foťáky na nich už jsou celkem slušné, zvlášť když je dost světla.

Jinak dobrý foťák je třeba Hasselblad H6D-100c (https://www.me­gapixel.cz/has­selblad-h6d-100c-telo) – k tomu samozřejmě pár nějakých prima objektivů… :)

Nebo zkuste nějaký bazar, vemte první, co se Vám bude líbit. Zjistíte, co po foťáku chcete a buď bude vyhovovat a necháte si jej nebo jej za podobné peníze prodáte a koupíte něco, co vyhovovat bude. To už budete vědět, co chcete.

Parametry budiž třeba cena, hmotnost, sundávací nebo nesundávací objektivy, možnsti další výbavy, výdrž baterky, stáří, … (je to na dlouhé vyprávění/psaní )