anetixx

Co znamena slovo sjezd?

jaky význam ma toto slovo neboli jak bych ho vysvetlila kdyby ho ten dotyčny neznal ???

Nejlepší odpověď
annas

Sjezd:

  1. shromáždění lidí, kteří se sjeli za společnými zájmy (u polit. stran); nejvyšší orgán (zvolených) delegátů rozhodující o zásadních otázkách – svolat s. lékařský, ustavující s., splnit závěry s.
  2. jízda dolů, sjetí – s. na lyžích, na saních, závod ve sjezdu
  3. cesta, trať, po které se sjíždí – strmý sjezd.

SSČ

Další odpovědi
panenka

slovo sjezd má více významů zde v odkaze vám posílám co vše znamená sjezd

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sjezd