panenka

Co znamená slovo pardálí?

Dobrý den ted si dělám s mojí dcerou DÚ a narazily jsme na slovo pardálí můžete mě prosím napsat co toto slovo znamená děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

No asi něco co je pardála,,pardál je zvíře, šelma,,,
Doplňuji:
ještě jsem hledala a našla jsem toto
http://www.ptej­teseknihovny.cz/u­loziste/aba001/2007-2009/pardala-vyznamy-slova

Další odpovědi
hanulka11

záleží v jaké souvislosti je želva pardálí, užovka pardálí, chameleon pardálí......

FOG

Treba pardali souteska.
Jednou jsem cetl knizku pro deti a tak nejak se ta kniha jmenovala.

zbysek

pardál je zastaraly výraz pro velkého člověka,takze to bude výraz pro něco velkeho,obroviteho