co znamená rakovina 4. stupně pro nemocného

rakovina 4. stupně co to znamená pro nemocného

Nejlepší odpověď
LuciJe

Neoperovatelný stav.

Další odpovědi
Attack-design

bohužel už vážný stav , karciny jsou rozlezlé že už nejde operovat

Dandi

Neoperovatelný stav, ale s možností další léčby…Přikládám příběh:

Žena, 35 let, rakovina plic, 4. stupeň, neoperovatelný stav. Zahájila užívání přípravku společnosti AEterna ve velmi vysokých dávkách. Po 6 měsících užívání se nádory zmenšily, celkově se žena cítila dobře. Za dva roky nádor zmizel. Dále pokračuje v užívání až do dnešních dnů, bez recidivy. Přípravek užívá od roku 1997.