Retko

Co znamena „Na základě rešerše literatury“???

Mam tato zadani pro semestralni prace:

  1. Na základě rešerše literatury identifikujte integrační požadavky plynoucí z aplikace konceptu Automatic Content Recognition.
  2. Na základě rešerše literatury identifikujte, zda koncept in-memory computing ovlivňuje známé přístupy k integraci v informačních systémech

Jak tomu teda rozumet??

Diky

Nejlepší odpověď
annas

Rešerše je soupis literatury k tématu, na kterém máte pracovat, napsat nějaké pojednání nebo připravit referát, prezentaci či přednášku.

Udělat rešerši znamená prohledat dostupné informační zdroje: katalogy knihoven, odborné elektronické databáze i zdroje na internetu (např. webové stránky univerzit, vědeckých společností i firem oborově zaměřených na vaše téma). Shromáždění a přečtení vybrané relevantní literatury je předpokladem k vytvoření přehledu o stavu poznání v oboru a tématu vaší práce. Utřídíte si tak základní poznatky, východiska a získáte inspiraci pro svou vlastní práci. Příprava na rešerši a její provedení zahrnuje několik kroků.

Víc v odkazu
http://knihov­na.cvut.cz/sluz­by/reserse/co-je-reserse.html