iwetax

Co znamená multifunkční trouba s 5 programy? Co umí?

Uvažuji o koupi tohoto sporáku: http://www.elektro-partner.cz/sporak-elektroplynovy-indesit-k3g51sx/cz-nerez-indk3g51sxcz/ob­chod/ . Doporučili by jste mi ho, jsou lepší za podobnou cenu?

Nejlepší odpověď
panenka

multifunkční trouba s 5 programy obsahuje
Gratinování, Gril, Multifunkční – horký vzduch, Horní ohřev,

  • Tradiční, Rozmrazování
  • Elektronická minutka s displejem
  • Termostat
  • Dvojité sklo dvířek

Zdroj: http://interlin­k.tsbohemia.cz/in­desit-sporak-plynovy-multifunkcni-trouba-k3g55s-x-cz-gril-5-programu-display_d111032­.html

Další odpovědi
zmimi

Zjistěte si jestli povrch.uprava nerez je upravená proti tomu ,aby nezůstávaly otisky na sporáku.V tom co tam píšou nemůže mít sporák skleněné a zároven smalované víko.V troubě půjde upéct 2 až 3 plechy naráz.

mosoj

Hlavně aby uměla dobře a rovnoměrně péct.
Prát už umět nemusí, to zvládne pračka ( také multifunkční – pere všechno co se do ní dá ).

Gabe

Horni vyhrevne teleso
spodni teleso
obe najednou
gril
horky vzduch.