la la la

Co znamená mít přímý nebo nepřímý vliv?

Vysvětlí mi někdo, co znamená mít nepřímý vliv např. na něčí tvorbu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi to nebude seriózní vysvětlení, ale třeba v architektuře či výtvarném umění má přímý vliv to, co tě naučí ve škole. Tedy základy. Nepřímý vliv mohou mít otevřeně, nebo podvědomě obdivovaná díla, autoři, vlastně i osobní vkus. Jinak to vysvětlit neumím.

Další odpovědi
led

Ak riešim nejaký problém a niekto mi poradí, má to priamy vplyv
Ak riešim nejaký problém a pri inej činnosti prídem na riešenie, má to nepriamy vplyv

príklad:
táto otázka má priamy vplyv na moju odpoveď na váš problém
počas písania tejto odpovede ma napadol námet na príbeh, to je nepriamy vplyv.