Avatar uživatele
samicek333

Co znamená, když na vás pes kouká jakoby zespodu?

Jakoby když skloní hlavu, ale i tak vás pozoruje, je mu vidět i bělmo očí. Někde jsem slyšela, že je ten pes agresivní, ale náš pes to dělá taky a rozhodně agresivní není, dělá to, když čeká třeba na pamlsek, nebo při hře, nebo občas prostě jen tak takhle na nás kouká. Proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Adula.57, Adri .. před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

když při tom vrčí je to výzva k boji

ten tvůj asi škemrá

jo ,ve psech se člověk někdy nevyzná

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Má ta žena minisukně a nebo kalhoty?
Ale jinak bych řekl, že je to loudivý pohled.
Doplňuji:
Abyste si to nevykládali jinak než si pes myslí. když se kouká na nohy ženy v minisukních a v kalhotech,tak řeší otázku, zda když mu nedá nějaký pamlsek jí má či nemá kousnout do stehýnka.
A jak tak kouká (divně, že), tak si říká – džíny neprokousnu – to nemá smysl se namáhat. No do obnaženého stehna bych se zakousl, ale panička potom se mnou nebude chodit na procházky, protože jí to bude bolet.
A proto tak divně kouká. Přemýšlí, zda kousnout a přijít o procházky a nebo vydržet a dostat pamlsek.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Znamená to, že je menší než já, a chce na mně vidět. Nic jiného mu nezbývá, než koukat ze spodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Pokud stojí nehybně a vrčí a cení zuby, je to výhrůžné gesto. Pokud u toho vrtí ocasem a ty držíš třeba míček nebo pamlsek, nebo on má před sebou nějakou hračku, chce na sebe upozornit a chce si hrát nebo dostat něco dobrého. Pokud jen tak čučí a nehýbá se a zničehonic se rozeběhne, může mít narkolepsii, ale to zbytečně straším. Taky může prostě koukat jenom doprázdna, jako lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takhle se tváří první šéf firmy když tomu druhému šéfovi nabízí: „Pojedeš teď pryč? Já jen, že kdyby ano, tak ti ty kluky pohlídám“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek