agentpv

Co znamená „druhotná licence“ při koupit MS Office 2019 pro win 10, je to legální, a bez komplikací?

Odpovědi
Schluker

To znamena, ze tuto licenci v minulosti jiz nekdo pouzival. Pote ji desktivoval a nejspise prodal. V EU je to naprosto legalni a bez komplikaci. Sam mam takovych licenci nekolik. Dokaze to usetrit dost penez…

Dochy

Tu licenci nikdo nepoužíval!!! Schlukre!!!¨
Ale někdo koupil nadbytek licencí a teď prodává nevyužité. (Buď mu opravdu zbyli, nebo koupil multilicenci a přeprodává jednotlivé licence)

Schluker

Dochy, bezna praxe je, ze firmy odprodavaji licence, ktere uz nevyuziji treba kvuli upgradu. Nebo si snad myslis, ze kdyz treba office nainstalujes na jednom pocitaci, tak uz je nikdy nesmis prenest na jiny?

Dochy

Jo, to jsem si myslel, asi jsem se mýlil. Jsem si neuvědomil, že mohou být i trvalé licence.

Schluker

Dulezite v dusledku je, ze to funguje bez problemu a je to legalni… to je pro tazatele asi nejdulezitejsi :)