Avatar uživatele
anonym

Co znamena cislo 9

Potrebuji vedet co znamena cislo 9 …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5141 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
alenka901

Životní číslo – 9
Tato osoba hledá ideál. Bude podnikat cesty, aby získala zkušenosti a setkání s významnými lidmi. Má vysokou úroveň mentální energie a všechna úskalí a problémy zvládne. Dobré je, když zvýší oddanost věci, citlivost a odvahu. Idealistický přístup k sobě i okolí. Je zodpovědná. Někdy si neuvědomuje hloubku své moudrosti. Není pro ni nutné zvýšené materiální zajištění. Láska, pravda a přátelství, to je velmi důležité. Potřeba dávat mnohé ze sebe ve prospěch druhých. Občas nečekaný úspěch a realizace velkých plánů a to v době zralosti. Široká komunikace s veřejností nebo zahraničím. Snadno se učí.

Pozor na sklon k iluzím, vypjaté citovosti, náladovým a přehnaným reakcím. Sklon k citovému napětí a psychickým výstřelkům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Dle mého osobního názoru číslo 9 neznamená nic víc než abstraktní entite užívanou pro vyjádření množství nebo pořadí.

Pokud tě však zajímý numerologický výklad tohoto čísla, zde jeden z nich:

Číslo 9
Analytické schopnosti, duchovno

Devítka je číslo analýzy, máme ji my všichni v našem datu narození, stejně tak jako jsme všichni vybavení díky 1 určitým egoismem. Když se ohlédneme zpět na začátek 20. století, můžeme si všimnout, že od roku 1900 svět znatelně změnil svůj myšlenkový směr. Co v letech 1800 až 1899 bylo rozvinuto a objeveno – a to díky preciznímu, logickému myšlení, které sebou nese 8 obsažená v čísle roku – , bylo od roku 1900 se znepokojující rychlostí analyzováno a dále vyvinuto. Ještě nikdy jsme neprošli tak razantní, tak přítomnou fází, která je svým stále hladovějším, rychlejším, lepším, vyšším, neustálým vývojem tak znepokojující, než v době od roku 1900 do dneška. Jak bude vypadat svět kolem roku 2030, kdy lidé narození po roce 2000 budou určovat charakter společnosti? Nebude již převládat egoismus 1, ale jemnocit, komunikace a pochopení druhého.

Zdroj: http://numero­logie.najdise­.cz/numerologic­ka-mrizka/cislo-9/analyticke-schopnosti-duchovno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Číslo 9 – O devítce platí zhruba to, co víme o trojce. Je číslem tvoření a symbolizuje splnění plánů, dosažení velkých úspěchů. Je číslem matek, které nosí v těle svůj plod. Je základem budoucího bytí, klíčení, znakem rozvíjející se budoucnosti.

Zdroj: http://www.rev­prirody.cz/da­ta/0402/vyznam_ci­sel.htm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pepee32

vzdálenost přímého kopu z vápna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

maximálně tak číslo hráče

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport