Retko

Co znamena bila nuzota??

Setkali jste se nekdo s timto slovnim spojenim?

Nejlepší odpověď
panenka

já osobně jsem se s tým nesetkala ale našla jsem ti o bílé nuzotě toto.

Bílá nuzota je americká angličtina pejorativní termín se odkazovat na jednotlivce nebo skupiny nižších sociálních třídních caucasians že reproduktor zváží to k nedostatkovému kulturnímu kapitálu. To je nejvíce často používané jako nadávka popsat finančně a ekonomicky znevýhodněné caucasians. Nicméně, to může také být používáno self-referentially bílými severními Američany s vyšším socio-ekonomickým stavem k jokingly popisují limitace, které oni cítí v jejich kultuře. Stejně jako jeho použití jak pejorativní, to může také být používáno self-referentially skupinami znevýhodněných bílých Američanů vyjádřit skupinovou solidaritu. Zatímco výraz “bílá nuzota” je běžně používaná v americké populární kultuře, mnoho pocitu termín je rasista, zatímco to navrhne, že jiné závody mohou automaticky být myšlenka jako odpad, a je často používán udržovat populární stereotypy proti “finančně znevýhodněné” bílé Američané. “bílá nuzota” by měla být rozlišena od zemědělského dělníka termínu, zatímco každý má jedinečnou historickou etymologii a kontext v moderním použití.

http://wikipe­dia.infostar.cz/w/wh/whi­te_trash.html

Další odpovědi
FOG

Ano rika se jim tady „White trash“,proste bila spodina.