Co za skladbu je „tumbler.mid“ v Nokii? (Chtěl bych si to poslechnout z PC.)

Doplňuji:
Nic z Googla ani nepřipomíná, co slyším ze své Nokie 6070! I kdybych byl absolutně hluchý, rozeznal bych absolutně odlišné skladby. Našel jsem akorát nekvalitní nahrávku na Youtube, kterou jsem sem neposlal, poněvadž by mi to smazali pro reklamu, či proč to minule smazali. Zajímalo by mě co to je za skladbu (skutečný název) – pokud to není jen něco ze skladatele Nokie. (Přijde mi to jako nějaká část větší skladby.)

Odpovědi
mirekborek

http://www.strejda-google.cz/#tum­bler.mid