Avatar uživatele
ANJELIK97

Co za dárek pro tři kamarády (18)

Ahoj prosím o originální dárek pro tři kamarády :) do ceny ±1500
Doplňuji:
jsem jejich kamarád… na co nemyslíš :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Kupují sranda dárky. Něco se sežene na internetu. Méně je v poslední době v leckterém knihkupectví, v obchodech s dárky apod.
Za 500 ,– koupíš i hezkou keramiku – třeba „hrnek“ na psací potřeby apod.
Mimochodem – jsou to drobnosti, ale po čase potěší. Striptérka vyšumí, ale například nedávno jsem našel drobnosti které jsem dostal tanečních. Zajímavý pocit a i vzpomínky.
Takže i drobnosti mají svoji hodnotu – možná větší než flaška vína apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

A ty seš jejich kamarád neo kamarádka? Pokud kamarádka, tak bych o jednom dárku věděl a nestál by tě ani korunu. 😉
Doplňuji:
Čili jako pod stromeček, jo? A chceš dát 5 kilo na hlavu, jo? Já bych udělal kalbu, koupil bych malýho suda k tomu nějaký to žrádlo, oni by taky něco dovalili a máta o zábavu postaráno. Když se přidají nějaký ty buchty, budete to mít možná i trochu pestré 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

potom že já myslím jen na jedno… :D

originální by byla Nafukovací ovečka dolly, nebo nějaký alkohol (asi tímto nepohrdnou)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

k narozeninám za těch 1500 zaplať nějakou striptérku, popřípadě se na ni slož s dalšíma aby byla fakt pěkná
K vánocům bych jim nedal nic (pokud to myslíš na vánoce) to by mě zrujnovalo dávat dárky kámošům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Já svým drahým dvěma spolužákům dávám svíčku s faraónem a klíčenku s malým hlavolamem – už se těším, až se nad tím bude vztekat. Ale zas to máš z ženského pohledu, nu… Určitě ale víš, co mají rádi, tak zkus vymyslet něco originálního, nejlíp asi nějakou srandu, ne? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Nedávno jsme to řešili s kamarádkou a ta vymyslela to, že bráchovi koupí plavky Borat ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Každému basu piva-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek