ANJELIK97

Co koupit kamarádce k 18.narozeninám?

Ahoj potkal jsem se s ní zatím jenom jednou v clubu a pak mě pozvala, že mě chce vidět a že mám dojít no a zrovna má 18 let co jí mám koupit moc se neznáme, ale vím, že mě má ráda a já trošku :D nic mě nenapadá :( nějak do 200 kč :)

Nejlepší odpověď
zjentek

vem jen kytku za 70 až 120, dary v tomto případě nenos, mohlo by se ti to vymstít, kdyby jste spolu zůstali déle ,)

Další odpovědi
huxa

chlast-víno, rum

Michal Kole

Co může být pro holku lepší než plavecký kurz pro neplavce

kamila44444

Michal Kole: Jdi si sám do kurzu pro neplavce. Můžeš tam i šnorchlovat, ale už to pořád všude nepiš. Jak můžeš vědět, že neumí plavat? Většina lidí umí plavat. A myslím, že by to 18 letou holku nějak neoslnilo, pokud umí plavat.
Jinak bych koupila šáňo a kytku :)

zvedavaholka

Co třeba poukázku na něco:-) kosmetika … nebo masáž 🙂 nebo ták:-) popřípadě bys měla zjistit, co potřebuje, nebo po čem touží 🙂