Bananovysala

Co dát kamarádce pod stromeček?

Co mám dát kamarádce (13 let) pod stromeček? Já vím, že bych to měla vědět že všech nejlíp, ale ona nemá skoro žádné koníčky a zájmy :/

Nejlepší odpověď
Muso

Kalendář, přívěšek nebo něco k mobilu (pouzdro, zadní kryt)…

Další odpovědi
Markytečka

Záleží kolik chceš investovat peněz, já vždycky když nevím co, kupuju kosmetiku, to užije úplně každý.. (šampon, tělové mléko, nějaké malovátko)
Nebo treba psací potřeby, deníček, nebo rámeček s fotkou Vás dvou.

Elli1706

To hodně záleží na tom, kolik chceš investovat.
Levnější dárky – přívěsek, náušnice, náramek, řetízek, malý plyšový medvídek, voňavka…
Dražší dárky – kniha, oblečení(je-li na módu),…
Opravdu dost záleží na tom, co má ráda, co ji baví.
A ještě jeden typ – poukázka na zážitek (ovšem to už je dost drahé) – let balónem či vrtulníkem, aquazorbing, bungee jumping…
Doufám, že jsem aspoň trochu inspirovala 🙂

Ella2

Ahoj,já můžu dát tip do budoucna. Svojí kamarádce jsem třeba dala takové magnetické kuličky,kdyžtak odkaz tady :https://www.nc­.cz/magneticke-kulicky-magcube-nikl-5mm-216-ks-darkove-baleni_d21789.html
Vypadá to možná trochu pro děti,ale vyblbnou se s tím rozhodně i dospělí haha :D vlastní zkušenost

mosoj

Koupě dárku je divná investice.