annas

Co z toho plyne?

Poučení z Plzně:
řád, v němž neřád smí řádit pořád, je zlořád! (Trilobit Pavla Kohouta).

Nejlepší odpověď
pekynka

Vláda překvapila škrty ve vlastních řadách, to jsem nečekala ani ve snu. Už je pět minut po dvanácté, tak asi nic jiného nezbývá a je to sympatický začátek.

Další odpovědi
vagra

Platí to pro všechny neřády.Ty minulé i ty současné.
Pekynko-naši neřádi sice proklamují snížení svých nároků na finance.Pokud si ubrali,tak si to kompenzovali někde jinde.
Bylo by zajímavé zveřejnění celkových příjmů před a po „krácení“.
Myslím si,že bude stejný,nebo vyšší.
P.Kohout tím původně myslel jiný řád a neřády v něm,lidé si to usměrnili do současnosti.Proč ne.
Platí pro každý řád,že neřád
zůstane neřádem napořád.

anonym

To je mi docela povědomé.Odkud bych to tak…?