Avatar uživatele
Banán94

co vy na to když holka je na starší ??

nerozumim proc holky jsou na starši

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Protože jsou zkušenější a většinou i finančně zajištěnější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je většinou láskou a té jsou různé druhy. Někdy může dívčina spatřovat ve starším muži serioznost a autoritu, jindy dobré zázemí a tučné konto. Láska má prostě mnoho podob (třeba lásku k peněžence). Také to ale může být z vypočítavosti, nebo důsledek zklamání ze vztahů s nezralými muži. Vše má svůj důvod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Já mám manžela o osm a půl roku staršího, znám ho od svých sedmnácti a spolu jsme od mých devatenácti, už skoro 18 let. Před tím, než jsme byli natrvalo spolu jsem měla dva kratší vztahy, taky se staršíma.
I když nevyvracím, že to tak nemůže být, u mně to nebyla žádná vypočítavost kvůli penězům, tátu jsem měla a mám skvělýho. Prostě jsem si s nimi asi víc rozuměla, než se stejně starými kluky.
Ale nemyslím, že jsou všechny holky na starší kluky. Je dost párů stejně starých, ne? Nebo je rozdíl třeba dva roky. V -nácti bych řekla, že jsou holky rozumově vyspělejší, než stejně starý kluk, tak si víc rozumí s o malinko starším klukem, můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ono ale záleží na o jak moc starší mladé ženy jsou …5–15 let není žádná tragédie,to je celkem normální jev dnešní i dřívější doby.Dvacet let a více už některým nepřijde až tak normální.Zejména tehdy má-li onen starší muž tučné konto a blízko k onomu světu.Těmto ženám se pak taky říká zlatokopky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože si na nic nehraji, jsem v pohodě, její děti mě přijímají. Cítí se u mě dobře, dávám jí pocítit to, co nikdy s bývalým nepoznala. A peníze v tom nejsou protože žádné nemám. Ale popravdě já tomu také nerozumím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
celie

Protože ti starší mají na ně více trpělivosti a dávají jim pocit zázemí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Přikláním se k názoru „ocko“, že si holky vybírají starší kluky, že jsou vyspělejší a serioznější. Někdy si holka vybírá staršího muže také proto, že neměla v dětství dobrého tátu nebo ji chyběl vůbec. Takže si starším partnerem tátu jaksi nahražuje.
Samozřejmě většina žen obecně potřebuje k zabezpečení svého rodinného krbu spolehlivého partnera, který má nějaké postavení a finance.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Protože ti starší tím mladým více imponujií,nic vís na tom neńí,prostě mají větší zkušenost a umí vše podat,tak trochu lépe než ti mladí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Přide mi to normální
Protoze jsou rozumnejsí a zkusenejsí a vyspelejsí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek