Banán94

co vy na to když holka je na starší ??

nerozumim proc holky jsou na starši

Nejlepší odpověď
marci1

Protože jsou zkušenější a většinou i finančně zajištěnější.

Další odpovědi
anonym

To je většinou láskou a té jsou různé druhy. Někdy může dívčina spatřovat ve starším muži serioznost a autoritu, jindy dobré zázemí a tučné konto. Láska má prostě mnoho podob (třeba lásku k peněžence). Také to ale může být z vypočítavosti, nebo důsledek zklamání ze vztahů s nezralými muži. Vše má svůj důvod.

kapka

Já mám manžela o osm a půl roku staršího, znám ho od svých sedmnácti a spolu jsme od mých devatenácti, už skoro 18 let. Před tím, než jsme byli natrvalo spolu jsem měla dva kratší vztahy, taky se staršíma.
I když nevyvracím, že to tak nemůže být, u mně to nebyla žádná vypočítavost kvůli penězům, tátu jsem měla a mám skvělýho. Prostě jsem si s nimi asi víc rozuměla, než se stejně starými kluky.
Ale nemyslím, že jsou všechny holky na starší kluky. Je dost párů stejně starých, ne? Nebo je rozdíl třeba dva roky. V -nácti bych řekla, že jsou holky rozumově vyspělejší, než stejně starý kluk, tak si víc rozumí s o malinko starším klukem, můj názor.

iceT

Ono ale záleží na o jak moc starší mladé ženy jsou …5–15 let není žádná tragédie,to je celkem normální jev dnešní i dřívější doby.Dvacet let a více už některým nepřijde až tak normální.Zejména tehdy má-li onen starší muž tučné konto a blízko k onomu světu.Těmto ženám se pak taky říká zlatokopky.

anonym

Protože si na nic nehraji, jsem v pohodě, její děti mě přijímají. Cítí se u mě dobře, dávám jí pocítit to, co nikdy s bývalým nepoznala. A peníze v tom nejsou protože žádné nemám. Ale popravdě já tomu také nerozumím.

celie

Protože ti starší mají na ně více trpělivosti a dávají jim pocit zázemí.

suaeda

Přikláním se k názoru „ocko“, že si holky vybírají starší kluky, že jsou vyspělejší a serioznější. Někdy si holka vybírá staršího muže také proto, že neměla v dětství dobrého tátu nebo ji chyběl vůbec. Takže si starším partnerem tátu jaksi nahražuje.
Samozřejmě většina žen obecně potřebuje k zabezpečení svého rodinného krbu spolehlivého partnera, který má nějaké postavení a finance.

Braník

Protože ti starší tím mladým více imponujií,nic vís na tom neńí,prostě mají větší zkušenost a umí vše podat,tak trochu lépe než ti mladí.

Mariuhana007

Přide mi to normální
Protoze jsou rozumnejsí a zkusenejsí a vyspelejsí