Odpovedi18

Co všechno musím splnit, abych si udělal svůj vlastní obchod?

Nejlepší odpověď
ivzez

Začněte nastudováním živnostenského zákona.

Další odpovědi
Drap

Vyřídit si živnost, zajistit si dodavatele a zboží, opatřit si prostory a můžeš začít. Podle toho co budeš prodávat mohou být potřebné i jiné věci. Třeba u potravin schválení hygienou a podobně. Až to vše budeš mít, můžeš začít. Pokud budeš dobrý obchodník a budeš dodržovat zákon, zbohatnutí tě nemine.

orestez

Stát se vekslákem, přeprodejcem objednaného zboží z Aliexpress. Prodávat lze přes internet. Jako *lza, *oll, a jiní. Jinak to dělat ani nejde. Postupně, přijímat objednávky třeba na aukru, po známých, postupně rozdělat svůj host web. Kamenný kšeft je pro otrlé. Takže obchod funguje, danit. Čínské zboží mívá záruku rok, u nás 2. Trochu sladit příjem s možnými výdaji. Téma by mělo být v archívech Chip cz.