MasterGames

Co vše patří k zodpovědnému sexu?

Nejlepší odpověď
ten který je

Kondom a rouška.:-)

Další odpovědi
Meggie2

Antikoncepce

autacek

Zodpovědní partneři.

icurusL

Uspokojení všech zúčastněných a „bezpečné“ slovo.

KristovaNoha

Pevná postel

Arne1

Kvalitně – tedy zodpovědně – uspokojení partneři.

Roman71

Především uzavřené manželství muže a ženy 🙂
..a následná věrnost manželskému partnerovi.

Kepler

Antikoncepce a hygiena. Před i po aktu se důkladně vydesinfikovat li­hem.

Rokio

Pokud člověk není schopen najít si partnerku, nebo je deviant, tak by měl nahradit sex autosexualitou a sledováním erotiky.

Masturbace je úplně normální a přirozená věc, když člověk dospívá a ještě nemůže mít sex.

Jestliže daná osoba je způsobilá mít pohlavní styk, tak důležitá je antikoncepce (kondomy pro muže a pesary nebo tablety pro ženy), dostatečně široká a pevná postel, zodpovědnost a oboustranná spokojenost.

zivotvsem

Dělat sex v úmyslu nebo se smířeným vědomím, že budeš mít děti. Jinak je to vždy nezodpovědný sex. Kondom je nesmysl, bez kondomu je pravděpodobnost přenosu HIV 5% s kondomem 1%, takže na něj nelze spoléhat.

MiluskaN3

Za me urcite i nejake experimentovani, kazdy dava prednost necemu jinemu, ale urcite to neuskodi!

Bob2

MiluskaN3:A co si pod experimentovanim predstavis? Ja tedy nejakou erotiku v loznici, nejake hracicky co to cele okoreni.

MiluskaN3

Ano eroticke hracicky, to je pro me to prave okoreneni vztahu! 🙂 my je nakupujeme prez eshop na netu, osobne bych si netroufla.

Ella2

My take, jedine prez eshop, pritel nasel stranku e-kondomy, je pomerne znama! No a oni zasilaji anonymni balíky,bez nazvu obchodu, coz je super!!!

Jurek

Ano, e-kondomy, znamý a kvalitni eshop, tez z nej nakupujeme a radi a pomerne uz casto. 🙂