zebra8

co vše by měl obsahovat nový notebook

je těžké si pro mě vybrat nový notebook z velké škály výrobků poradte mi prosím

Nejlepší odpověď
Bedy

Nikam jinam psát nemusíte i tady vám určitě dobře poradíme.
Ideální by bylo vědět, co od notebooku požadujete a jaký si tak představujete?
Malý nebo velký? S dlouho výdrží na baterku nebo stačí jen kratší? Výkonný nebo jen na kancelářské práce? S rozšířenou numerickou klávesnicí nebo bez numerické klávesnice? Levnější nebo dražší (ideální určit cenový strop).

Obecně bych doporučoval vybírat ze značek HP, Lenovo, Dell, Toshiba, eventuálně Sony Vaio. A raději se vyhněte značkám Acer, Asus, Packard Bell, Samsung či MSI.

Ale fakt to chce upřesnit dotaz.

Další odpovědi
badisko

spis co obsahuje a co je tam uplne zbytecne …:D ..tedy vetsina softu …me staci na notasu …poradnej HDD ..mechanika (ale neni podminkou)..dobre repraky ..wifi ..dobra baterie …alespon 4 usb vstupy ..solidni hardware dle potreby ..soft je mi ukradenej ..:D