Mám nový notebook, Sony Vaio…

A na Skypu mi nejde zapnout webkamera. Jak jí zapnut? (Mám Windows 8)
Doplňuji:
Ale když si dám ,,fotoaparát'' tak mi webka funguje, jen na skypu mi nejde zapnout ???
 http://m.alza­.cz/sony-vaio-e15-bily-d389912.htm

Odpovědi
Bedy

Na klávesnici bude určitě nějaká klávesová zkratka pro zapnutí Webkamery. Teď přesně nevím, jak je to u Sony Vaio, ale u Lenovo to je Fn+Escape.
Na klávesnici určitě uvidíte ikonka foťáčku.

Pokud Windows nebyl předinstalovaný, zkontrolujte, zda-li jsou nainstalované všechny ovladače.

Výborné by bylo, kdybyste nám napsala i model vašeho notebooku.