kamcaF120

Rozbitý lcd monitor u notebooku??

Dobrý den, rozbil jsem si včera monitor u notebooku (sony-vaio). Spadl mi na zem. Vypadá nyní asi takto: http://laptop-computer-planet.com/blog/wp-content/upload­s/2010/08/Lap­top-Screen-Broken.jpg povrch monitoru je na omak stejný jako předtím, ale barvy jsou uplně rozjeté. Co dělat? nevíte kolik bude oprava stát? a mám ho reklamovat nebo jít rovnou do opravny? Mám na něj ještě záruku, ale nevím, zda by reklamaci uznali, protože je to očividně má chyba.

Odpovědi
Michal Kole

Pokud jste si to rozbil sám, tak reklamovat těžko. Ono možná bude levnější koupit nový notebook než opravovat. Záleží kolik notebook stál.

led

Skuste adresu:
http://e-kosik.cz/
ak ste trochu technicky zdatný, to hravo vymeníte.

Bobby

dobrý den, reklamaci neuznají ale já vám displej seženu ze zahraničí za cca 3000–5000 musel bych se podívat pokud byste měl zájem. je to i s prací.

koksinela33

Dobrý den,stala se mi dnes stejná věc,není tu někdo,kdo by mohl sehnat LCD displej k notebooku MSI do 4000 Kč?Děkuji mnohokrát za reakce