Ervin

Co vidí slepý člověk, když pozře halucinogeny?

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka je poněkud zavádějící. Nevidomý, který by mohl kvalifikovaně odpovědět logicky tuto otázku neuvidí a navíc má jiné starosti, než aby takhle lehkomyslně experimentoval s halucinogeny.
Odpověď na tuto spíše hypotetickou situaci by mohl znát lékař specialista, předpokládám, že by se možná jednalo jen o procesy představ odehrávajících se v mozku.

Další odpovědi
venkovan

To se nechá napsat jedním slovem.

arygnoc

halucinogeny nespůsobují jenom optické (zrakové) halucinace. Působí zejména na mozek, a ten potom produkuje „bludy“.

Z toho vyplýva, že kdo halucinogeny užívá, bude jednou (mírně řečeno) blouděnec.

Co je teď, když dobrovolně konzumuje tyto jedy, si nechám pro sebe, ale nic hezkého by jste neslyšeli.