Avatar uživatele
Rokio

Co vás naštve více? Tupost, nebo když na vás někdo řve?

Moje nadřízená říká, že má kvůli mě žaludeční vředy z řvaní na mě, jelikož mi nejde jedna oblast mé práce. Já jsem naprosto fyzicky fit, i když na mě moje šéfová docela často řve.

Je vám tedy více zle z toho, když na vás někdo řve, nebo když někomu něco nejde?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Vytáčí mne tupost i řvaní. Jde ale o jakýsi kruh, zastávám názor, že řvaním řeší problémy pouze tupouni. Pokud je někdo tupý, štve mě to, pokud někdo řve, je podle mě tupý a tím pádem mě také štve 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

S tupým človekom si poradíte ťažko, ale urevaného možno utíšiť.
Ak reagujete isto a ticho, ale nie mlčky a ukrivdene, aj urevaného človeka to prestane baviť. Očakáva útočnú obranu, streľbu zo „Stalinových varhanov – kaťúš“ a ta neprichádza a neprichádza.
Najhoršie je takému človeku odpovedať rovnako. Ani nadriadený nemá právo „řvát“ na podriadených.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejhorší kombinace je, když řve tupec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V týhle otázce vůbec o nic nejde, je bezpředmětná. Nadřízená jednoduše chce, tak jí dej. A nebo jí to doporuč jinde s tvrzením, že jsi sice fit jak kingkong, ale nechceš, aby z toho měla trauma a vředy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Když tupec s funkcí nejprve řve a pak zjišťuje, co se vlastně stalo. Na mě řve šéfová také…škoda slov.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hans51

Ale nechápu zařazení dotazu do kategorie Občanské právo.

před 2961 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

To je ještě v klidu, jednou tu byl dotaz týkající se masturbace a dotyčný to zařadil do kategorie Relaxační sporty :D

před 2961 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hans51

Nenee 😁 to je gól 😁

před 2960 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek