arygnoc

čo robíte, keď máte chuť vraždiť?

že vás tak niekto naštve a vy nič nemôžete?

Nejlepší odpověď
briketka10

mám chuť vraždit jen cikány co řvou
a dělaj nepořádek u nás na dvoře od
jara do zimy už se všichni těšíme až
budou třeskutý mrazy a nevytáhnou
frňáky z domu..rány fotbalovým míčem
každej den se nedaj vydržet je to jako,
kdyby Vám bouchaly přímo u hlavy :(
neslyším nic písničky vše musím mít
víc nahlas než je potřeba !!
když je upozorním, jak mi koply do mý
garáže Xkrát jdou žalovat a jejich mámy
se na mě sesypou a není obrany ony si
jen děti přeci hrajou néé..

Další odpovědi
beer

Takovou chuť jsem ještě neměl.

badisko

Nemam tyhle choutky proste to co nemohu ovlivnit… tim se netrapim navic kdo me dokaze vytocit do maximalnich otacek jsem vetsinou ja sam…:D

zjentek

buď rád, že tak ukázněně dokážeš udržet sám sebe, před tím smekám ..to já mám úplně opačný problém. No, vlastně ti štváči ho pak mají

ten který je

Takový pocit jsem nikdy neměl,jen ale z Vašich zdejších otázek nabývám dojmu že jste zahořklý člověk kterému musel někdo ublížit.Trochu optimismu a radosti ze života přeji.

dudu

Arygnoci. Již delší dobu při čtení Vašich příspěvků spěji k dojmu, že se stále více přikláníte k tomu vašemu ultrapravicovému županovi.
Je-li snad tato tendence infekční pak prosím, strčte si prosím některé svoje názory jakož i otázky výše uvedeného typu za klobouk!!

anonym

Pracovala jsem na oddělení daní a poplatků a podstatně více se tam vztekali pánové, než dámy. Takže na takové rádoby „kliďase“ nevěřím. Každý je občas chováním nebo požadavky jiného člověka překvapen, otráven, znechucen (a někdy by i „zabil“).
Já na to měla taktiku – motyku a lov slimáků. Že nejsou k mání celoročně, to mi nevadilo. Vyřídila jsem si to s nimi klidně i zpětně.
Jako terapie při pojišťovnictví to fungovalo naprosto úžasně.

iceT

Třískám dveřma (a i jnýma věcma)a hodně řvu,ono asi nic moc jiného nepomůže než se vybít na neživé věci a vyřvat nepomáhá.
Jako,že v poslední domě mě někteří lidé v blízkosti serou víc než je zdrávo,ale co nadělám,spolu­pracovat s nima musím ať chci nebo ne.
Jinak od debilů neblízkých se raději držím dál.

Krakis

Vraždím! Ba ne,kecám-jdu se ožrat!

Big Bad Wolf

Tak takové chutě nemám, protože mě nikdo nenaštvává a nebo se nedám. Život je hezčí bez nenávisti a zloby.

arygnoc

dudu:

hľadám hľadám … boha jeho, nemajú ten klobúk.

bez urážky:

príroda je múdra – proste niektoré formy života neprejdú výberom (vedci tomu nadávajú „evolúcia“), to iba my, humanitní jedinci, dávame šancu: buzerantom, retardovaným a pod, na úkor zdravej populácie.

nie je to ultrapravicovosť, ale logika vývoja:
degeši budú plodiť degešov

arygnoc

ten který je:

jejda, to ma nepoznáte, ja som optimista, ráno vstávam s úsmevom i večer si s ním líham.

práve kvôli chumajom som sa stal cynikom, ale veselým cynikom.

ale prežívam niektoré veci príliš impulzívne (čo mi v prípade tých príjemných zážitkov vôbec nevadí).

zjentek

badisko: ..a ještě já

badisko

No k nepricetnosti ne …ale obcas me fakt zeres nervy …zjentku ..
noc si ale nefandi takovejch je tady vic ..

zjentek

ne není ..z těch, co neznáš, tě žeru jenom já née?

arygnoc

badisko:

samovraždenie už mám vyriešené – nepripadá do úvahy, naučil som sa žiť aj so svojimi temnými stránkami.

ale pravdu máte v tom, že samovytáčanie niekedy funguje aj napriek nulovej pravdepodobnosti.

arygnoc

beer:

aj ja chcem žiť v takom akváriu – alebo byť taký kľuďas?

arygnoc

zjentek:

ale ten dotyčný mi za to nestojí, ísť si za neho na pár rokov sadnúť … kua, ale vytočiť vie.

zjentek

no tak když ti za to stojí ten vztek, že nic nemůžeš, tak před tebou smekám ,)

arygnoc

no to je najhoršie, že nič nemôžem.

musím čakať, kým debilka postihnutého môžem prepustiť (debilita je chránená zákonom).