Sarrow

Co vás na mužích nejvíce přitahuje aneb čím si u vás chlap zaručeně „šplhne“? :)

Pokud by jste měli říct něco, co vás na mužích přitahuje a nesouvisí přímo s přírodním vzhledem ani charakterem, co by to bylo? :)

Např. „šplhnul“ by si u vás letitý kytarista, co zahraje na kytaru všechny songy od Metallicy? :D

Nejlepší odpověď
anonym

Začnu tím tvým dovětkem. Metalliku nemusím, ale kdyby měl dotyčný obstarožní kytarista jiný repertoár, kdo ví?
Jsem po několikáté vdaná a každý manžel byl úplně jiný, takže vyhraněný typ asi nemám, chytrý chlap co něco umí je vždycky zajímavý bez ohledu na věk.

Další odpovědi
marci1

Humor, inteligence, galantnost, že umí vařit, že se dokáže vcítit do toho druhého, že se na něj mohu vždy spolehnout a že mě vždy dokáže spolehlivě rozesmát.

Damiana

Krásný, melodický hlas, jímž říká smysluplná slova. Muž, který má moc, něco dokázal, nikdy se nevzdává, nelituje se, není líný ani lakomý a má pevné zásady. Ví, jak se chovat k ženě a nestydí se projevit jako romantik. Naštěstí nemusím hledat – to jsem ani nikdy nedělala – mám ho doma. 🙂

anonym

V první řadě něžné dlaně, jiskřičky v očích a šibalský úsměv. Samozřejmě také moudrost, nadhled, smysl pro realitu i smysl pro humor. Vyhrává to na celé čáře ten, kdo ví, co chce a kdo si bez ohledu na věk dokáže jít za svým snem.

anonym

Musí být soběstačný, žádný mamánek
bydlí sám a bez rodičů!!
umí se o sebe postarat sám
moudrý, bezkonfliktní
samozřejmostí je velký smysl pro humor, nešťourat se v blbostech ,nepodstatných věcech
spolehlivý, k tomu samozřejmě patří věrnost
no a ten dovětek je super, Metallica je sice trochu vyměklá, ale to by nevadilo, to se nedá nic dělat, já bych to nějak vydržela :DDD

celie

S kytarou by sis určitě šplhnul.Rovněž u múžu se mi líbí humor,to je jak magnet na dobrou náladu.Dále chování k druhým,jestli není ochlasta,bitkař,ale spíš společenský.A pocho­pitelně mít srdíčko,tam kde ho má mít.:-)

Orange

OT: Mně vždy dostává, když holka má seznam vlastností dlouhej jako Bible, ale sama kromě těla nic dalšího nenabízí :D

Deli

Kytarista fajn, i když spíš táboráková romantika by zabodovala.
Jinak – hřejivé oči, které neuhýbají pohledem, upravené čisté ruce. Vztah k dětem, ale upřímně, ne hraný. Zájem o druhého, to, že nemluví jen o sobě, ale dokáže naslouchat. Chlap nemusí být playboy, ale musí být kamarád. Pak taky co umí – určitě by si šplhnul kutil 🙂
Já se mám, můj muž tohle všechno má. Zabodoval tím tak, že jsem si ho vzala. 🙂

Nikča1994

Určitě humorem, inteligencí, měl by určitě být soběstačný žádný mamánek, bezkonfliktní, vtipný, alespoň z půlky spolehlivý, rozumný a měl by vědět co od života chce. Co se týče kytaristy, tak možné to je, Metallicu nemusím ale budiž, to není to nejdůležitější :)

pizlicka

kdyz je sam sebou,a na nic si nehraje,ani s city zeny.kdyz neskryva emoce.kdyz se umi smat,ale i plakat a nestydi se za to.proste kdyz se chova lidsky,a ne jako PRAVY CHLAP BEZ EMOCÍ.-tzv.pravy chlap.
Doplňuji:
samozrejme musi byt sobestacny a zaroven se umet postarat o zenu a hyckat si ji.