Avatar uživatele
Chinchilla

Co vám zaručeně zlepší náladu?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, CR chess2017, aliendrone před 2344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Přímo blbou náladu asi nemívám, ale když je mi trochu smutno, potřebuji rozesmát a obejmout. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Zkoušel jsem leccos. (včetně chlastíku, travičky, komedií, sexu aj.) Z dloudodobého hlediska se mi nejvíc osvědčil spánek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Krátkodobě mi pomůže nějaký ten šnaps, nebo se rozhodnu, že mě zase bolí záda a vezmu si Tramal (opioid). Snažím se rozptýlit nějakou činností, nebo si pustím nějaký film. Ale opravdu nejlepším lékařem je spánek, po ránu pak vše vidím jinak, více optimisticky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Když si pustím diskuzi v parlamentu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Sex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Hudba → někdy jen poslech, jindy vlastní produkce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Když navždy zmizí všichni, kteří ji pokazili!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Chinchilla

Deprese a smutek pry vyvolava nizka koncentrace urcitych opiatu v nekterych mozkovych centrech. Mozna proto lide tak snadno padaji do zavislosti na drogach, protoze dokazou velice rychle a silne ovlivnovat psychiku cloveka.
Alkohol a marena to jsou u nas uz celkem spolecensky tolerované drogy a rekl bych ze jsou to i spolecenske drogy (konzumovane ve spolecnosti) … kdyz na nich clovek uz nema vypestovanou nejakou zavislost. Spolecne se sexem a spankem urcite dokazou ovlivnit cinnost mozku a produkci urcitych hormonu a latek a tim padem i naladu. Alkohol a marihuana, kdyz je nekonzumujeme pravidelne (fyzicka nebo psychicka zavislost) tak pomohou jen kratkodobe a neodstrani pricinu spatne nalady a stresu. Spanek a sex je asi lepsi recept z techto 4 veci.
Vliv blizkeho fyzickeho kontaktu(objeti), dobre nalady (smich) o tom si budu muset jeste neco vic zjistit. Vim, ze to funguje stejne tak i fyzicka aktivita a sport, ktere taky pomahají zlepsit naladu.
Diky za recepty pomohli jste mi … doufam, ze napise jeste par lidi.

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek