Respekt

Co udělat s vodními želvami?

Jak se humálně zbavit vodních želv, i když je i po podání inzerátu, nikdo nechce? Nechtěl by někdo z vás? +topné těleso s filtrem?

Odpovědi
anonym

Želví polévku…
http://www.re­ceptyonline.cz/o-zelvach-a-jejich-zpracovani-v-kuchyni--799.html

Danarny

A co je nabídnout nějakému dětskému kroužku, nebo do školy, školky, u nás má DDM malou ZOO z odložených zvířátek

suhil

Napíši ti to takto-Staneš se vrahem,protože zabít zvíře jen,protože je nechceš je v mých očích VRAH.!…ZOO či Zverimex ti sakra nic neříká???Proč hned kurva člověka musí jako první napadnout jak to zvíře hned zabít…Já se jsem pro život Zvířat NE Lidstva.! Vem si kdyby ty želvy byly jediné na této Planetě,před vyhynutím tak by si je též nechal zabít?!Snad sis zjistil,že nejsou třeba Chráněný?Ona pokuta může být docela pěkně tučná.! 😁

zzzzz

Mowlo:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ty si fakt masožravec:-DDDDD

anonym

No – to taky…
😉
Ale beru to (i) tak – člověk, který si pořídí zvíře, se za něho stává zodpovědným.
Přestože (jakmile) už dané zvíře nechce, je i tak povinen se o ně postarat

  1. zajistit jiného pánečka a nelze-li to,
  2. zabít (aby se netrápilo*) – a kdyžuž zabít, tak i sníst, zabíjet ´jen tak´ je zhovadilé

___
*) nejvíc mne ´dojímají´ haj*li, kteří takové zvíře vyhodí do přírody (a starej se, drobečku, sám o sebe), jen o něco lepší je ´darovat´ takové zvíře do ZOO nebo útulku (aby se o ně postaral ten, kdo je vlastně nechce a jen soucit jej k tomu přiměje)
___
Kdyby se toto řešení stalo obvyklým, odpadly by psi uvázaní v lese ke stromu nebo jen tak ´vyhození´ někam (třeba do popelnice), plné útulky nechtěných psů a koček…

zzzzz

Souhlas:-))

Nejhorší je, že to vyhozené zvíře do přírody může vyhubit náš přirozený druh zvířat. ☹ To mám dojem je případ zrovna těch želviček.

anonym

Jo – zrovna želva nádherná je pěkná potvora…