MUDrPauzová

Co udělá s organismem každodenní konzumace fastfoodových pokrmů?

Já odpověď znám, schválně, co si o tom myslíte Vy.

Zdraví, MUDr. Pauzová.

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Nelze paušalizovat. Je známo, že u každého člověka to má zcela jiný vliv. Člověk, který sportuje a vyvažuje rychlá občerstvení s výživnou stravou, má relativně vyšší šanci, že mu to extra neuškodí (byť v určité měřítku může). Člověk, který žije opačně, má následně daleko horší následky. Jak často se tak jedinec stravuje? Jednou za čas to nevadí, často už to není úplně dobré. Co přesně si člověk dává? Smažené, grilované kuře nebo třeba bagetu? Takže není obecná odpověď, max taková, že fast foody mají zančná negativa při pravidelné konzumaci, z principu, nejlepší si uvařit sám, neboť vím, co do toho dávám.

Další odpovědi
Rokio

Určitě nic dobrého. Způsobuje to obezitu, cukrovku, vyšší cholesterol, srdeční choroby a další neduhy.

Filip84

Otázka Národního blba: „Co jste v poslednich 14 dnech udelali pro cesky narod a ceske obcany? + Budete veset vlajky a zpivat hymnu v UT/ST?“

Odpověď: "MUDrPauzová
Budu v ordinaci. Před vchodem do mého zaměstnání ve významné dny vždy visí vlajka České republiky. Hymnu ale zpívat nebudu.

Děkuji, MUDr. Pauzová.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jste-v-poslednich-14-dnech-udelali-pro-cesky-narod-a-ceske-obcany-budete-veset-vlajky-a-zpivat-hymnu-v-ut-st

Tak vážení:

Příjmení „Pauzová“ není v České republice příliš rozšířeno, disonuje jím 63 osob v rámci celého státu.

Je-li někdo držitelem titulu „MUDr.“ (Medicinae Universae Doctor), tak je absolvent licentiátu, tzv. malého doktorátu, šestiletého studia všeobecného lékařství na české, či slovenské, universitě, zakončené tzv. malým rigorosem. Pokud by studoval jinde, než na české či slovenské universitě, nemůže disponovat titulem „MUDr.“, ale bude mít titul „lekarz, M. D., dr. med.“, etc. etc.

Pokud někdo, bez ohledu na formu akademického titulu, ordinuje jako lékař kdekoli v jurisdikci práva České republiky, musí být člen konfesní komory Camerae Medicae Bohemica.

Pokud je někdo člen Camerae Medicae Bohemica, musí mít přiděleno tzv. evidenční číslo ČLK. Na sociální síti „seznam lékařů“, na stránkách ČLK, lze pak vyhledat informace o členku komory.

Jediný člen komory s příjmením „Pauzová“ je osoba jménem Markéta Pauzová, evidenčního čísla ČLK 5116784149, dětský neurolog, který promoval na I. lékařské fakultě University Karlovy v roce 1974, tj. narodil se nejpozději v roce 1949 – 1950, ergo, dnes je takové osobě nejméně 72 – 73 let. Opravdu věříte tomu, že 72–73 letá bába bude v ordinaci ve státní svátky? Pokud to nestačí, prosím, můžeme jít dál, máme i jiné sociální sítě.

Osoba se jménem Markéta Pauzová, jediný to žijící držitel titulu „MUDr.“ s příjmením „Pauzová“, v jurisdikci České republiky, byla držitelem identifikačního čísla 65401590, vydaného živnostenským úřadem Úřad městské části Praha 12 dne 1. ledna 2001, pro volné živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, Poradenská činnost v oblasti zdravého životního stylu. Živnost byla pozastavena, nebo přerušena, 12. září 2011, tedy před cca 11 lety, což tak nějak korreluje s obvyklým odchodem osoby do pense, že, podle věku.

Z toho, s úžasnou jasností, vyplývá, že žádná „MUDr. Pauzová“ nemůže ve státní svátky „být v ordinaci“, protože žádnou ordinaci dávno nemá.

Najít tyto informace mi trvalo 3 minuty. Ještě vás baví krmit trolly?

https://www.kdej­sme.cz/
https://www.lkcr­.cz/… (případně do vyhledávacího pole „PŘÍJMENÍ*“ napište „pauzová“, potvrďte, dejte zobrazit detail)
http://www.axis4­.cz/

MUDrPauzová

(Rokio) Děkuji za Vaši odpověď.

MUDr. Pauzová.

Rokio

MUDrPauzová: Rádo se stalo. 🙂