morče

Co tomu říkáte týrání zvířat? Hnus.

Ty lidi co to dělaj nemaj ani srdce a to ještě pouštěj na internet.
Doplňuji:
To taky stahujou zvířata za živa kvuli kožešinám

Nejlepší odpověď
rybíz

Pravé týrání zvířat ( např. hladem, mučením, hnusným zacházením apod.) je odporné. Ale běžné zabíjení zvířat kvůli konzumaci je normální a je všude v přírodě. A o videích mučených zvířat, jsem tu už psal posledně – to je ubohost a tresty by měly být vysoké.

Další odpovědi
pondělí

MI SE LÍBÍ,ŽE KAŽDÝ SE CHLUBÍ,ŽE VAŘÍ ČÍNSKOU KUCHYNI A JESTLI VÍTE,CO JE NEJVĚTŠÍ POCHOUTKOU V MNOHA ČÍNSKÝCH KANTONECH???
NO PŘECE KOČIČÍ MASO,A ABY BYLO NEJLEPŠÍ MUSÍ SE TA KOČKA PŘED SMRTÍ HODNĚ TRÁPIT A MUČIT ,ABY VYPLAVILA ADRENALÍN A MASO BYLO KŘEHKÉ
takže až budete někoho zvát na čínskou kuchyni,kdo tomu rozumí,nedivte se ,že nedonde

ladyhawke

Napsat týrání zvířat s měkkým „i“ je samo o sobě tristní. A o zvířatech a jejich týrání: Lidem, kteří zvířata týrají, by stačilo nechat jim to zakusit na vlastní kůži..

Gwen

To s kočkou bylo natočené a dávali to v televizi. Bylo to buď v Číně, nebo ve Vietnamu, nebo v Kambodži, oni to dělají všude. Krásnou bílou dlouhosrstou kočičku vytáhli a živou ji házeli opakovaně ho vařicí vody, zaživa z ní odírali srst a pak z ní zaživa seškrabávali kůži a ona zvracela bolestí tu horkou vodu, dodnes to vidím před očima, když nemůžu spát … Kdybych se k nějaké surovosti nachomýtla u nás, asi byste mě navštěvovali v nápravném zařízení. Když jsem se dozvěděla, že náš soused umlátil psa, děkovala jsem Bohu, že jsem zrovna byla někde jinde, nejspíš bych ho zabila. Když slyším o utrpení zvířat, úplně se ve mně vaří krev a nejspíš bych se neudržela. Jednou jsem měla docela nepříjemnosti, když jsem dala facku holce, která nakopla mého psa. Udělala bych to kdykoli znovu. Když na mě přilítl rozzuřený tatíček, řekla jsem mu, že za takovou výchovu by měl dostat přes držku taky, a ať se rozmyslí, jestli radši rychle vypadne … no, vypad.