LaDy MuSiC

Jaké jsou tresty za týrání zvířat?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Bohužel, podle zákona je prozatím zvíře pouze věc a tresty za týrání jsou neúměrně nízké. Už aby byl schválen nový zákon a pak se třeste tyrani.

Další odpovědi
iceT

Bohužel příliš nízké…

venkovan

Podle povahy a závažnosti je i možnost odnětí svobody na rok. Možná už i na dva. Lepší je se podívat do zákona, najde se na webu ministerstva zemědělství a možná i ministerstva životního prostředí.