quentos

Co tomu říkáte? To Polsko je čím dál populárnější, ale co je moc, to je moc…

www.novinky.cz/zah­ranicni/evropa/210476-koupe-ditete-je-v-polsku-stejne-jednoducha-jako-koupe-auta.html

Nejlepší odpověď
vagra

Divím se,že zrovna v Polsku,které je známé tím,že jeho obyvatelé jsou poměrně hodně katolicky založeni,existuje taková benevolence ke kupčení s dětmi.
Dovedl bych pochopit matku,která je nucena dát dítě k adopci,když je ve složité životní situaci,/a i to je pro mě těžko pochopitelné/ale účelově porodit pro cizího člověka,kvůli výdělku,se mi zdá být nenormální.

Další odpovědi
annas

Také mě to překvapilo. Ale na morálku a peníze žádné zákony neplatí.

anonym

to snad není pravda,někdy se ptám jestli jsme ještě lidi a s čím vším jsme schopni obchodovat