morče

CO TOMU ŘÍKÁTE JAK BARTOŠOVÁ SE CHCE OPĚ ROZVÁDĚT JÁ MYSLÍM ZE NUDOU UŽ NEVÍ CO DĚLÁ CHUDINKA ALE KOMEDIANTKA.

Doplňuji:
aCHUDÁK TEN JEJÍ KLUK A ZAČNE ZASE PÍT A SKONČÍ V BLÁZINCI.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Nechápu, proč se tedy vdávala? Je to něco. Každý den o tom píší v novinách. K tomu přidávají fotky, několik rozhovorů a pořád se to řeší. Prostě jen drby…

Další odpovědi
anonym

ukřižovat ! 🙂 … ne vazne, co je nam po tom ? To co vidime pres bulvarni media je stejne jen –10% pravdy

anonym

třeba proto že ted nezpívá a když o ní nebude nikde slyšet tak na ní zapomenou proto se snaží na sebe upozornovat,ale kdo ví nejsem v její kůži tak jí nebudu soudit

haniya

neříkám tomu nic…, nevím o tom, že by se někdo rozváděl a ani mě to nezajímá, bulvár nečtu a na superstar se nedívám. mám jiné starosti a rozhodně důležitější…

Čarodějnice

Těžce nemocná,psychicky labilní a nevyrovnaná ani opřed sebou samotnou

ten který je

At si dělají co chtějí,je to jejich život.