Rokio

Co to znamená, když si někdo leští klacek?

Před chvílí jsem to slyšel od jednoho youtubera. Řekl to o vojácích, kteří nic nedělali. Hrál strategickou hru.

Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Určitě znáte nepříliš libozvučné slovo onanovat. Onanie = sebeuspokojování obdrželo název podle biblického Ónana, což je vůči jmenovanému dost nespravedlivé. Dotyčný tuto činnost nepraktikoval.

Leštit klacek , kopí či tágo je jedno z obrazných pojmenování,

Možností pro pojmenování je mnohem víc.

http://www.bla­bolnik.cz/krat­ce-o-dlouhem-ocasu

Další odpovědi
zjentek

V tomhle kontextu to znamená, že šidí své povinnosti, za které zodpovídají. Jde o to samý, jako když ti máma řekne přestaň si drandit karla a mazej vysypat koš.

dubraro

Masturbuje.