Dža-Dža

Co to znamená ?

,,Levonorgestrel brzdí sekreci gonadotropinu v předních lalocích hypofýzy." Mám nasadit novou antikoncepci a dočetla jsem se o tomto účinku. Dokázal by mi to někdo vysvětlit, jako laikovi? Jaký to má vliv mají na tělo gonadotropiny?

Odpovědi
led

Zásadne ak chccete nasadiť pre vás neznámy liek, či už lekáro, alebo na ponuku v lekárni pýtajte si od nich informácie o jeho účinkoch, ale nielen kladných ale aj záporných. ako laik máte nárok si to nechať vysvetliť ako laikovi. trvajte na tom.

skúste Linku pomoci: https://hnuti­prozivot.cz/lin­ka-pomoci/2589-prehled-hormonalni-antikoncepce