erresiel

co to znamená 269?

dobrý den ,na vegetariánský stránkách,se často objevuje 269…a já (jako vegetariánka ) se za sebe často stydím,protože nevím přesně co to znamená …jenom vím, že je to něco společného s Jatkami a utrpením zvířat ..... prosím ,nevíte někdo něco bližsího ? :) https://www.fa­cebook.com/269cal­f?fref=ts
Doplňuji:
Snažila jsem se to kdekoliv hledat …na wikpedii nic není …na googlu je všechno v cizích jazycích a když si to přeložím , tak to stejně nedává smysl … :/ ;)

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako vegetariánka se za sebe často stydíš? … Nejvyšší čas začít žrát maso, já ho žeru a stydím se za sebe jen vobčas. 😉 Z toho jasně vyplývá, že vegetariánství není prospěšné duchu a tělu taky ne, člověk je všežravec.

Jinak 269 to nevím, ale věděl bych, co znamená 69, to tě nezajímá? 😉 Ale musel bych ti to pošeptat. 😉

Další odpovědi
muhamed

https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rce=search_app
Doplňuji:
Kdo hledá najde

jirkajirka

Číslo 269, které si nechali aktivistévypálit na svá těla, znamená identifikační číslo jednoho z telat ve velkochovu mléčného průmyslu. Stovky lidí byly touto demonstrací šokovány a vyjadřují svou podporu třem odvážným aktivistům a jejich myšlence. Rozhodnutí nechat si vytetovat číslo 269 je podle aktivistů formou symbolické solidarity a jejím zvěčněním. „Všichni jsme si v utrpení rovni, a pokud má lidstvo nějakou šanci na přežití a vývoj, musíme si připustit, že útlak slabých – ať už omlouván pohlavím, rasou, nebo druhem – postrádá jakoukoli racionální a zásadní citlivost vůči těm, kteří nemohou křičet naším jazykem, ale cítí bolest stejně jako my“,