Neonka

Co to je inteligentní modelína? Čím se liší od obyčejné?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Užijete si s ní úžasnou zábavu, protože je bezva tvárná, světélkující ....., můžete s ní dělat neuvěřitelné psí kusy. Také protistresová a nebudete upatlaná jako od běžné modelíny.

http://www.her­nimag.cz/162/in­teligentni-plastelina/

Další odpovědi
Garlon

měl to jeden kamarád ještě na základce. Je to vlastně normální modelína, ale skáče(když z ní uděláte kuličku) a má plno jiných funkcí, už si to nepamatuji. Je to ale vynikající na pobavení.
Doplňuji:
ještě se dá roztrhnout(rychlé zatažení) nebo natáhnout (pomalé natáhnutí)