simonka

Co to je Hág??? Když s něčím nesouhlasím bylo mi řečeno tak podej odvolání do Hágu???

Nejlepší odpověď
Sůwa

Není to Hág, ale Haag. Nejvyšší odvolací soud.

Další odpovědi
ten který je

Sídlí tam mezinárodní soudní tribunál.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­zin%C3%A1rodn%C3%AD_sou­dn%C3%AD_dv%C5%A­Fr

Stěžovat si také můžete na nádraží do lampárny.;-)

mosoj

Haag je město v Holandsku !!! a sídlí tam mezinárodní soudní dvůr ( soud).

Mapel

Pod jsi u nás vyčerpala všechny možnosti a to dovolání k nejvyššímu soudu a už nemáš žádné možnosti, tak je poslední možnost se odvolat k Mezinárodnímu soudu v Haagu.

Bičiště

V Haagu sídlí Mezinárodní soudní dvůr. Tento soud neřeší soukromé spory,soukromým osobám není ani přístupný. Řeší spory mezi členskými státy OSN.Existuje ještě Evropský soudní dvůr a ten sídlí v Lucemburku. Ten už by se sporem soukromé osoby se státem zabýval.

Zdroj: internet-„mezinárodní soudní dvůr“

boen

Haag (nizozemsky Den Haag, oficiální název 's-Gravenhage) je třetí největší město Nizozemska.
Haag je sice sídlo nizozemské vlády, parlamentu a královny, ale podle čl. 32 ústavy je hlavním městem Nizozemského království Amsterdam. Haag je hlavním městem provincie Zuid-Holland (Jižní Holandsko), nacházející se na západě země. V roce 2009 měl Haag 488 370 obyvatel, aglomerace zvaná Randstad (především města Amsterdam, Haarlem, Haag, Rotterdam a Utrecht) má však dohromady přes 7,1 milionu obyvatel.