Bumbes

Co to dělá s vámi? Nadanou zpěvačku Christinu Grimmie včera jeden idiot zastřelil!

„https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JNtB69lIS9I&in­dex=1&list=RDJNtB69lI­S9I“ „https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zTIfBXxgfrk“ Tak i mně dnes ukápla slzička nad zbytečně ztraceným životem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Když zastřelili Johna Lennona, tak jsem ukápl slzičku taky. Ale tuhle neznám. Škoda je každého mladého života.

Další odpovědi
led

Je to smutné, ale…
zamysleli ste sa čo môže byť príčinou zvýšeného počtu násilných činov? Stačí ak pozrieme médiá
jestvuje printové médium, denník, týždenník, v ktorom nie je písané o násilí? (prirodzene nemám na mysli odbornú tlač.)
jestvuje aspoň jeden televízny deň bez násilia?
Dnes násilie, vraždy berieme ako prirodzenú súčasť života, všimnite si napríklad, koľkí z prizerajúcich divákov, obsmrdačov, kibicov a mudrlantov počas pozerania na zásah v kľude konzumujú jedlo, nápoje a aj cigaretku.
Koľko razy pri televíznom boxe, horore, krváku si dáte dobrú papu, kávičku, cigaretku…
aj tu by mala „ukápnout slzička nad zbytečně ztraceným životem“.

Dodatok
obsmrdač je výraz z vychodnej Moravy = človek dotěrně úslužný,
určite ste sa s takým stretli

Dex

No..holka vzala asi kšeft a takhle to skončilo,jen se se nějaký blbec nudil!!

Drap

Škoda je každého lidského života. Každý den umírá zbytečně spousta lidí. Bohužel tuto neznám.

zjentek

Mně se na půl žerdi postavil.

Led, prosím Vás, co je to obsmrdač? Prosím stručně česky ;)

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.