mojitek

Tenhle „moderní zlozvyk“ různá gesta s prsty jsou ve skutečnosti poznávacím znamením drogových gangů kteří pracují pro kartely.Neváhají kohokoliv zavraždit,včetně jeho nejbližších-mámu,malou sestru atd… Plno mladých lidí tahle různá gesta nesmyslně používá ,zapomeňte na význam.Tři prsty nemají žádný speciální význam,jde jen to tupé napodobování tupých lidí tupými lidmi.

Další odpovědi
dědapetr

To gesto znamená název CD (Ve skutečnosti, Six (ne Biersack) označeny demo CD „Greatest Black )Byl to oddaný BVBArmy, ve skutečnosti, že inspiroval šest songwriting pro "Set the World on Fire.“

Informace z toho samého článku.
Doplňuji:
Ti ukazují součet prstů jeden z nich šest a další dva,součet pět a jeden ,je taktéž šest.

fcoop

Skautský pozdrav

Tři zdvižené prsty symbolizují tři body skautského slibu, případně tři principy skautingu, které tento slib vyjadřuje – povinnost k Bohu, sobě a druhým. (Net)

Zřejmě je to fungl nová odrůda skautů.

Vážně – pochybuji,že ty vybrakované „emo“ palice alespoň vzdáleně tuší,co to skauti jsou.

Tip – dělají se záhadnými.

jermeister

Jenom si mysli ze jsou drsny …jsou to buzny