Co tak asi vznikne, když?

se zkříží včela s prasetem?

Nejlepší odpověď
quentos

nějaká potvora, která co nezbodá, to zprasí ;{>

Další odpovědi
panenka

Malý český člověk, pracovitej, ale svině

Miroslavst

Že by vzniklo toto?
http://img.na­dapenny.com/t20/102­97/nadap152220960­540237.jpg

Terryle

pravčela nebo prasáckej bzučák

iceT

Prase medonosné?:-)

Mili @

Prasopich.....

venkovan

Klady se sčítají. Takže dvakrát užitečný nějaký organismus. Jen si neumím představit kdyby na mne z úlu vyletěla prasečí hlava která místo ocásku by měla „voškrt“ (vrták do sbíječky) a nebo v koji vepřína by čuník mával svými křídly (to by byla ventilace, Bursík by stavěl hned vedle větrníky) a místou klejtiček by měl košíčky plné pylu.

anonym

Spousta skvělých,inspi­rujících nápadů – nicméně – ta pracovitá svině je správně.