Seji

Co si udělat k večeři?

Nejlepší odpověď
iceT

A co máš doma\v lednici?Mě by třeba stačila vaječná topinka,namazaná hořčicí a posypaná cibulí.

bolak

citeT: a nastourhaným sejrem…

johana 56

Co dům dá – topinka s kysaným zelím a tatarkou,selská omeleta,knedlík s vejcem,těsto­vinový salát,nebo jen zeleninový,ovoc­ný.....

honza19hk

záleží na co máš chuť,je asi bylbost rozmrazovat večer maso ,ale bejt o hladu taky není ideální.
Mě se od osmi hodin peče kachýnka,takže ještě musím udělat zelí,ohřát knedlik a můžu baštit. Za hodinu to je ve mě.

hanulka11

[IMG]http://www­.nahraj-obrazek.cz/?di=1213­4988873611[/IM­G]