Protiva

Jakou si mám dát večeři, aby se mi ráno chtělo do práce?

Beru i odpovědi, po kterém jídle se vám vstávat opravdu nechce.

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejlépe „povečeřet“ e-mail od šéfa, ve kterém ti navrhuje, že si máš zítra do rachoty skočit jen pro mimořádnou letní prémii a po zbytek dne budeš mít kvůli vedru volno. Jestli se ti nic takového v poště „zatím“ neobjevilo, doporučuji ti zmrzku. Já sama se právě chladím super melounovým sorbetem…:-)

Další odpovědi
Michal Kole

něco lehkého stravitelného: vařené drůbeží maso, zelenina, brambory vařené

Lorrien

Nejezte, ráno Vás vzbudí hlad… Sice to není recept na to, aby se Vám tam chtělo, ale aspoň vstanete. :D

anonym

Dnes bych šla spát asi raději bez večeře. Jestli bude zítra takové vedro, jak předpovídají „rosničky“, tak to zítra nepotáhne správným směrem asi žádného pracujícího.

hanulka11

tak to na mne nemá vliv ,já jen nesnesu ulehnout čerstvě najedená – nejlépe tak 3–4h před a nejím nikdy nic těžkého k večeři- nyní jsem měla salátovku oloupanou a posolenou dobré osvěžení- byla domácí voňavá

anonym

rychlou, abys neplýtval časem a šel radši teda spát, říká se, že na noc něco lehkého, tak asi nějakou zeleninu třeba sýr, ale kdybych měla tohle k večeři já, asi bych o půlnoci už dělala „bílý sex“ tzn, že bych se hrabala v lednici, já prostě musím jít spát s plným náckem, jinak za chvíli vstanu a jdu se nacpat pak už čímkoliv, nojooo, já vím, že to není zdravé…

anonym

Pořádně se nacpat. Kolesa toto řešit nemusí, neboť zatím do práce nechodí.