ludva99

Co si otom myslet?

Má partnerka si psala SMS s jedním mužem bylo jich i 7 denně i o víkendu když jsme byli spolu netušil jsem komu píše vždy řekla že kamarádce já jí věřil?
Co vy na to?
Doplňuji:
Asi jsem ji vážně něco nedával po práci jsem makal doma nebo chodil na fušky přivydělat do rozpočtu snažil se aby doma panovala pohoda no ale jak vidím tak tohle ženy asi vůbec neocení v dnešní době být hodný,milý to jsou ty nejhorší vlastnosti co může člověk mít snad sejich po tomhle šoku zbavím ☹

Nejlepší odpověď
BEAES

Asi má kamaráda, přítele, .....raději po tom nepátrejte, ono ji to snad přejde.

Další odpovědi
nabubindes

v tom případě by mně zajímalo jak ses tuto informaci dověděl…

pondělí

no co,asi ji něco nedokážeš dát,tak hledá jinde,je to přirozené a normální,
teť záleží jestli jí chceš nebo ne,
jak ano,tak toleruj a buď rád,že je i s tebou.