PiNk

Co si myslíte vy?

Dobrý den. Manžela jsem přistihla, jak si čte erotický časopis. Jak bych na to měla zareagovat, kdyby se to ještě jednou opakovalo?? Moc děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na tom, zda opravdu jen erotický, nebo porno. V případě erotického souhlas s kolegou – třeba hledá inspiraci pro zpestření vašeho intimního života ;{)= porno je ovšem úchylnost a je známkou toho, že se snaží uniknout do oplzlé pseudoreality, potažmo že mu na současném stavu intimního života cosi nevyhovuje…
Doplňuji:
jo to jste Vy, co Vám přinesl domů pouta a bičík… to bych si dal do souvislosti a vyvodil z toho závěry o jeho psychickém stavu ;{)=

Další odpovědi
standa

Ježiši jen ať se to opakuje…a přečtěte si to s ním 🙂

panenka

já si pinky myslím že na tom není nic špatného.i když mi ženy to bereme trochu jinak než ti naši muži,oni se zase na to dívají radi a prý se u toho i inspirují.tak to nechej tak a kdyžtak se s ním taky mrkni.

iwetax

Řekněte mu že vám to vadí aby to před vámi nečet a schoval si to až bude sám doma.

afro.minerva

Já si myslím, že na prohlížení nějakých hambatých časopisů není nic špatnýho. A vlastně ani na obyčejným pornu. Nevěra to není. Tak ho nechte a nebo si to prohlížejte s ním. Možná pak dostanete chuť na nějaké ty hrátky.

fortin

Važte si svého muže. Jsou lidé kteří erotický časopis nikdy nečtou.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=wic­dEZG1ykY&featu­re=PlayList&p=6FE­DA5818017C136&in­dex=0

Nuk nuk

Mno, to je těžké. Oni někteří muži mají holt trochu větší potřebu svou mysl živit podobnými věcmi. Na jednu stranu je pořád lepší časopis než nevěra…
…ale musím souhlasit s kolegou quentosem. Pokud by jen pročítal podobné časopisy, které by nehraničily s pornem, asi bych na Vašem místě zatla zuby, myslela si svoje a nechala to být. Pokud by to bylo porno, pokusila bych se si s ním vážně promluvit. V případě Vašeho manžela, v kombinaci s pouty, bičíky a podobnými pomůckami, už bych ale asi uvažovala o návštěvě psychologa.

georgia

Dělejte,že jste to neviděla,nebo se podívejte s ním.Není na tom nic hrozného,pokud to není porno-to bych mu řekla,ať si to prohlížítehdy,když nejsem doma!
Doplňuji:
Ráda si taky prohlížim,a to jsem žena

Michal

A PROČ BY HO NEČETL? jE DOSPĚLÝ MUŽ A MOŽNÁ SE INSPIRUJE KVŮLI VÁM.Je s podivem v dnešní době ůdiv,který jeho čtení vyvolalo.Kdyby to byl Váš13letý syn"to je příklad" vašemu údivu bych nenapsal aní slovo.Vždyť se podívejte spolu,může to být součást předehry.Rozhodnutí je na Vás!

bond73

Domnivam,ze by jste nemela ragovat nijak a prejit to s prehledem,protoze i zenaty muz ,si proste koupi a prohlizi eroticky casopis,nehledejte v tom nic zaludneho,proste to delame,aniz, by jsme tim chteli neco cinit,je to jako by jste si vy, koupila Tinu a prohlizela si ji.Je to zcela normalni jev a nevykazuje zadne zaludnosti,nechte manzela, at si prohlizi,je to v poradku.