Mirdas

Co si myslíte o založení asociace fan klubů ?

Toto uskupení by mělo ve spolupráci s vedením Českého fotbalu snad vylepšit chování na stadiónech, ale i mimo ně.
Jaký na to máte názor a co by jste sami navrhovali ?

Odpovědi
bolak

Já myslím že Pelta hledá způsob jak docílit toho aby si ho každej přestal brát do huby, protože mu pomalu začíná docházet že takhle to dál nepůjde, a že buď se mu podaří si nějakým způsobem fanoušky udobřit, a nebo bude muset rezignovat.

Prostě jen hledá nějakej kompromis, protože moc dobře ví že jakmile to bude Pelta vs. Fotbal, tak už nepůjde o to jestli má nebo nemá v čemkoliv pravdu, bude muset sbalit svý dvě švestky a hledat si jinou srandu.