Avatar uživatele
Frontinus

Co si myslíte o tom, že Sisyfos organizuje přednášku o homosexualitě?

Český klub skeptiků Sisyfos organizuje přednášku o homosexualitě. Co si o tom myslíte?
zdroj: https://www.si­syfos.cz/clanek/1369-iracionalni-predstavy-o-homosexualite

Zajímavá 0 před 1735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ak informujete o nejakej prednáške, je dobré vložiť aspoň názov.
Po otvorení vášho odkazu ide o prednášku:
Iracionální představy o homosexualitě

čo si o tom myslím?
To, čo o každej inej prednáške, či už ide z oblasti odbornej, alebo populárnej.
Je lepšie byť informovaným, než len prijímať domnienky iných, ktoré sú často skreslené ich pohľadom.

Pokiaľ v otázke je dopyt na náš pohľad, naše videnie problému, ktorého sa otázka týka, odpoveď – čo si myslím o je napísaný v 2. odseku pod názvom „čo si o tom myslím?“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

No jo, toto téma není zrovna vysoko na žebříčku mé hitparády, ale na druhou stranu lepší, než „Vazba undergroundové kultury a chartistického disentu 80.let.“ :)

Každopádně nemám čas ani na to, abych navštívil přednášky, které mne zajímají (či by mohly zajímat), tudíž k této zaujímám vyloženě indiferentní postoj. ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nic, je to jejich věc, pokud to bude někoho zajímat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Frontinus

led: Gratuluji k jasnozřivosti, s jakou si dokážeš vymýšlet něco, co v otázce není, a na to reagovat. Otázka je jasně položená, kdybych chtěl dělat něčemu reklamu, dělal bych reklamu posledním třem srpnovým přednáškám (T. Petrásek, V. Wagner, M. Křupka).

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Frontinus, ste dobrý učiteľ 🙂

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

otázka znela:
„Co si myslíte o tom, že Sisyfos organizuje přednášku o homosexualitě?“
zduplovanie v popise: „Co si o tom myslíte?“
Takže, čo si o tom myslím som napísala v odpovedi. Láskavo mi nevkladajte iný úmysel.
Ak táto vaša pripomienka (gratulácia) je ukážka, ako učíte medikov, poteš Pánboh!

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frontinus

Ani na podruhé jsi nedokázala reagovat přiléhavě. Gratuluji, jednodušším lidem se prý v rozvinutých zemích žije dobře.

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kedy cestujete?

před 1733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ach, veď vy ste svoju otázku Co si myslíte… na názor zaradili do kategórie „ostatní věda“. Vy teda nechcete náš názor, čo si myslíme, ale vedecké povednanie o… O čom vlastne?
Vážený Frontinus, pretože popierate moje právo na samostatné myslenie, môžte mi láskavo ozrejmiť podstatu vašej otázky?
E

před 1733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frontinus

Nepopírám tvé právo samostatně myslet. Popírám tvé právo chránit si jakoukoliv hloupost, kterou vypustíš z úst nebo z klávesnice před kritikou vč. kritiky zesměšňující tím, že přece máš právo na názor. Pokud ano, mám právo i já na názor, že máš v hlavě nanejvýš tak provázek spojující pravé ucho s levým. Přesně podle tvé logiky.

před 1733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Váš názor vám neberiem, rovnako neberte mi môj názor.
Opäť ďakujem za krásne slová. Môžem ich použiť v príbehoch? Dal ste mi námetov na celú knihu.

před 1733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frontinus

Doporučuji nepindat o psaní knih, ale knihy psát. První kontakt s vydavatelem je obvykle pro nabubřelé tlachalisty sice nepříjemný, ale ve vzácných případech vede k prvnímu skutečnému zamyšlení se.

před 1733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tu musím s vami súhlasiť. Ale veď to zistíte, až dospejete.

Zatiaľ vám dám krátky kurz etiky:
Ak vám žena pri dialogu vyká, vykajte aj vy.

před 1732 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frontinus

Udělím ti dva krátké – a na rozdíl od tebe věcně správné – kurzy:

  1. kurz lingvistický: Etika je filozofická disciplína studující morálku. Soubor pravidel společenského chování se nazývá etiketa.
  2. Kurz netiquette: Na internetu je přirozené tykání, vymáhat vykání je pokládáno za projev buranství. Buranské je i upozornění na to, že je to buranské, ale když už jsi začala s těmi kurzy..

před 1732 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

1 – vaša morálka nepozná spoločenské chovanie?
2 – To internetové tykanie pochádza z angličtiny, preto sa pre zjednodušenie zaužívalo tykanie. ale nie je to podmienka pre chrapúnstvo.
Toto je česká stránka, nie anglická.

před 1732 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frontinus

Ne, společenské šaškování NENÍ morálka. Naopak, ukazuje se, že až příliš často je lpění na nějakém zažitém divadle projevem pokrytectví nebo dokonce ukrývání vlastní nemorálnosti (ve vztahu k morálce té které společnosti).

Prostě jsi napsala naprostou hloupost a ještě se v tom patláš. Takže ještě lekce č. 3: Tím budeš, pokud bude mít někdo chuť slídit po internetech, vypadat jako naprostá hlupačka.

před 1732 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek