zjentek

Co si myslíte o mém novém podnikatelském záměru? Poradíte názorem?

Jde o autodopravu. Chtěl bych na splátky pronajmout větší flotilu autobusů a minibusů a pak také menší flotilu dodávkových automobilů určených speciálně k přepravě osob a v autodopravě bych chtěl podnikat v oblasti rozvozu osob/zákazníků, konkrétně českých občanů na nákupy potravin a všeobecně smíšeného zboží do sousedních zemí, jako je Polsko, SRN a třeba Rakousko. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

SUPER! Ale mám ještě LEPŠÍ! Každý správný ajťák nosí kšiltovku (kšiltem dozadu), žere gumové medvídky s přeslazeným kafíčkem (a s mlíčkem!). Tož hybaj zakoupit a od zítřka jsi bezpečnostní specialista podnikových intranetů. Pentagon se nemůže dočkat tvých služeb ANEB zjentek dobývá Emeriku. ENJOY! 😉 😁 😁

Konečně se provalila zjentkova pravá identita, není to nikdo jiný, než pověstný velmistr marketingu Nadosah Pozlátko! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G3eVpjHB8Gk&ab_c­hannel=Kalano%C5%A1Da­vid
BTW – co říkáš na Claire Foy bejku (pokud ten film znáš)? Nová láska? 😉 🙂

Další odpovědi
Kelt

Zkus si to propočítat i náklady, vozový park, platy řidičům , kolik bys asi potřeboval na půjčku, kolik by platili cestující atd. Počítej s tím, že toto nebude trvat dlouho, co když zájem o tvé cesty pomine. ?

led

jak již řekl alien: SUPER!

1 – jenom tři slova „chtít, dosáhnout, udržet“
2 – Chtít (něco) je jenom začátek dlouhé cesty
nutno však zvítězit v etapě dosáhnout (to),
a pak jenom málo… nejtěžší, nejbolestivější…
udržet (to) a nepustit!

Randomčlověk

Není to špatný nápad, ale lidi by možná ocenili více rozvoz nákupu 😅
Ale těžko říct, jestli by si lidi řekli, že se to oplatí.

Emefej

Napiš finanční rozvahu a pak ti možná někdo poradí.

cappuccino

Velice te cti tvuj zamer, pomahat chudym ceskym obcanum😊
Predpokladam, ze mas minimalne fialovou financni podporu a naklady neponeses sam?
Nevim, jestli jsi nekdy podnikal, ale podle me je zamer, stat se ze dne na den velkopodnikatelem naprosty utopismus!
Mas zjisteno, na kolik te prijde napr. pojisteni takoveho autobusu pro prepravu lidi?
Nebo pohonne hmoty, ci udrzba vozidel, dalnicni znamky, platy ridicu?
Mas propocitano, kolik by musel 1 clovek zaplatit, aby se cesta vyplatila?
Nezpomen, ze cesky obcan chce vsechno co nejlevneji, nejpohodlneji a hlavne kvalitne!
Muzes udelat takovy maly pokus: Zajed si na ten levny nakup, nakup treba tu Nutellu a zkus ji prodat za tolik, abys na tom neprodelal a byly pokryty tve naklady. Uvidis, kolik lidi projevi zajem.
Mam vlastni zkusenost, vim, o cem mluvim. Ti lide si pak nechaji zbozi jeste dovezt az domu a stane se ti i to, ze zrovna nemaji penize na zaplaceni.
Takze jen doufam, ze jsi velky srandista a zkousis nas?! V tom pripade jsi me dobre pobavil😊
Jeste poznamka: SRN uz davno neexistuje!!

elkon

Když nemáš zkušenosti v dopravě, tak je to utopie. A kdyby to bylo tak snadné, tak už by se toho chytili větší borci, než jsi ty.

OSHO

Zní to jako zajímavý podnikatelský záměr! Předtím než se rozhodnete investovat do větší flotily autobusů, minibusů a dodávkových automobilů, je důležité provést pečlivý průzkum trhu a zhodnotit potenciální poptávku po vaší službě. Několik otázek, které byste si mohl položit:

Tržní analýza: Jaká je konkurence v oblasti autodopravy a přepravy osob ve vašem cílovém regionu? Je zde skutečně potřeba pro váš specifický druh služby?

Poptávka: Jaká je poptávka po službě přepravy osob na nákupy potravin a zboží do sousedních zemí? Máte dostatek potenciálních zákazníků?

Regulace: Zajistěte si, že máte plné pochopení právních a regulačních požadavků týkajících se autodopravy osob a mezinárodní přepravy zboží.

Financování: Jak budete financovat nákup flotily a jaká je vaše finanční stabilita v případě neočekávaných událostí?

Marketingový plán: Jak plánujete oslovit a získat zákazníky? Budete mít marketingovou strategii, která vyzdvihne vaše služby a odliší vás od konkurence?

Spolupráce s partnery: Je možné navázat spolupráci s obchody, které by mohly být zájem o vaši službu nákupů a přepravy?

Je také důležité mít flexibilní plán, který vám umožní reagovat na změny v trhu a nepředvídané události. Může být užitečné konzultovat s odborníky v oblasti podnikání a přepravy, kteří vám mohou poskytnout cenné rady a podporu. Hodně štěstí s vaším podnikatelským záměrem!

zjentek

Alien: No páni, přesně můj typ, že váháš! Vypadá jako holčička, toť vítaný bonus! (;

zjentek

Chtěl bych mít pobočky po celé republice, respektive po celém obvodu republiky. Děkuju.

led

Krásný sen
Chtít (něco) je jenom začátek
přes etapu dosáhnout (to),
třeba to taky udržet