Kelt

Co si myslíte o losování mezinárodních fotbalových zápasů?

Losování má svá pravidla, kvůli atraktivonosti se losují skupiny, aby v každé bylo nasazené silné mužstvo a to pravděpodobně postoupilo dále, tedy něco pro diváky a pro peníze. Je škoda, že se nehledí na vzájemné vztahy mezi některými národy – mám na mysli zápas Srbsko – Albánie, kteří mají společnou historickou minulost. Ale zde se pan Blatter určitě neřídí heslem Historia magistra vitae. Má někdo na to nějaký názor? Děkuji.

Odpovědi
bolak

Ale ono se na to hledí, myslím dokonce že nějakej izrael nebo podobnej pták hraje evropskou ligu přesto že nemá s evropou nic moc společnýho. Ale prostě nemůžeš ohlídat všechno, to by pak nebylo s kým losovat.

Copak to mohl někdo tušit, že nějakej debílek si vezme na zápas drona, bude tam mávat se smyšlenou vlajkou, že jeden z hráčů ji poběží sbalit aby se mohlo hrát dál a že albánci s těma jejich chorejma hlavama to pochopěj jako hanobení státního symbolu? Prostě shoda okolností, už jsem viděl ve fotbale horší věci a těžko by to člověk dopředu odhad, stejně jako neodhadneš kolik lidí se rozhodně vběhnout na trávník. Myslíš že kdyby se zvedlo naráz 10.000 lidí z lavic, že by je těch 100 policajtů co to tam hlídali zastavilo?