KristovaNoha

Co si myslíte o křesťanském death metalu?

http://youtu.be/6QO024kf­8xI

Odpovědi
Rokio

Je to rouhání proti Bohu.

Drap

Interpreti mě připadají jako velmi duševně nemocní.

anonym

Myslim si, že takovej žánr neexistuje. Tohle je deathcore.

Nemůžeme přece do nekonečna vytvářet další a další žánry, obzvlášť jen podle toho, o čem se zpívá.

Některý kapely jsou proti válce a násilí, ale nikde se neřiká, že by hráli nějakej „peace metal“.
Někdo vypráví různý příběhy, ale nenazýváme je „story metalovou“ kapelou.
Někdo zpívá o historii, ale taky určitě nehrajou „history metal“.

ElonMusk

Problém deathcoru a hardcore metalu apod. je, že to zní všechno stejně. Alespoň dle mě.

Na nu metal to nemá :)) (např. Linkin Park)

cochee

Rokio, jak víš, že jde o tzv. rouhání? Ty sis překládal či našel překlady jejich textů a studoval je?

cochee

ElonMusk, srovnáváš něco, co se moc srovnat nedá. V nu-metalu toho už z metalu moc nezbylo, a u Linkinů zvláště. (DJ v heavymetalu? Wtf?)